Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Uwaga! Nowe kolekcje materiałów roletowych na 2013!

                  

Z dumą przedstawiamy absolutną nowość na rynku: kolor WINCHESTER w gamie rolet materiałowych VEGAS. Przedstawiona roleta Vegas Classic wykonana jest w kolorze „Winchester”, który uzupełnia naszą istniejącą gamę oklein: złoty dąb, dąb bagienny, mahoń, orzech  i sosna. Jest to jeden z najnowszych kolorów naszej jesienno-zimowej kolekcji. „Winchester” jest odcieniem nieco zbliżony do „Złotego dębu”, natomiast bardzo wyraźnie widoczne są słoje drewna, dzięki czemu produkt wygląda jeszcze bardziej naturalnie. W tym momencie jest to jedyna seria rolet materiałowych na naszym rynku, oferująca tą właśnie okleinę.

Doskonałość w każdym calu – tak można określić wygląd i funkcjonalność rolet Vegas. Ich elegancka, harmonijna postać jest efektem wielomiesięcznej pracy naszych projektantów i konstruktorów. Łagodne krawędzie, zaokrąglone osłonki boczne, piękny przebieg krzywizny kasety – to wszystko dodaje roletom Vegas finezji i sprawia, że bez wątpienia są one najbardziej dopracowanymi roletami na naszym rynku.

         

W gamie naszych produktów znajdą Państwo zarówno rolety w stylu klasycznym, rolety Vegas Classic, pasujące do każdego wnętrza, jak również rolety z fantazyjnym zakończeniem, Vegas Klaudia, które będą harmonizowały z Państwa nieszablonowymi wnętrzami.

Dla osób pragnących udekorować większe przestrzenie okienne polecamy roletę Vegas Profil, mogącą zasłonić okno do 3,3m wysokości, a która jednocześnie nie traci niczego ze swej klasycznej sylwetki.

Osobom chcącym dyskretnie zaakcentować swoje wnętrze polecamy roletę Vegas Mini. Roleta okienna nie musi być zamocowana w tradycyjny sposób i zasłaniać okno sukcesywnie od góry do dołu. Roleta Vegas Mini nie posiada kasetki a jedynie boczne prowadzenie żyłkowe. Pomimo że jest to najtańczy model w rodzinie rolet Vegas, nic nie traci on na swej jakości.

Jeśli potrzebują Państwo zasłonięcie tylko dolnych partii okna, oferujemy roletę Vegas Mix, która dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji pozwoli na dowolne kształtowanie powierzchni okiennej. Rolety Vegas Mix pozwalają na zamocowanie kasety zarówno na górnej jak i dolnej ramie okiennej, co pozwala na zasłonięcie górnej lub dolnej części okna.

Nasze rolety zawierają mechanizm VEGAS,  niezawodny napęd mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej umożliwiający łatwy montaż / demontaż oraz ewentualną kontrolę techniczną rolety. Rolety VEGAS wyposażone zostały także w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka rolety o jakiekolwiek mocowanie.
Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

Materiały, które mogą zostać użyte do przyozdobienia okien, to nie tylko przebogata gama kolorystyczna ale również funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno materiały nadające tylko akcent kolorystyczny wnętrzom jak i materiały o zdecydowanym kolorze, które będą zwracały uwagę na wystrój okna, materiały przepuszczające światło słoneczne jak i odbijające je całkowicie lub materiały zaciemniające wnętrze niczym rolety zewnętrzne.

Rolety Vegas dostępne są w następującej gamie kolorystycznej: biel, brąz, sosna, złoty dąb, mahoń, dąb rustykalny oraz orzech. Nowością jest okleina WINCHESTER.